Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 91044

Cashier Dega Qendrore

Tirane, Shqipëri 21-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkëtar Banke

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

21-06-2024

---

---


Përshkrimi

Cashier Dega Qendrore


Detyrat

  • Të regjistrojë transaksionet cash në sistem pasi të ketë përfunduar numërimi i cash-it.
  • Të punojë në përputhje me Rregulloren e Kasafortës së Thesarit në Zyrën Qendrore, Manualin për Veprimtarinë e Parasë së Degëve të BKT dhe rregullore të tjera të bankës.
  • Të ruajë paratë dhe letrat me vlerë në arkë.
  • Të përmbushi kërkesat për para të Zyrës Qendrore dhe Degëve të BKT.
  • Të sigurojë dhe të kontrollojë që puna e kryer në kasafortë është e saktë dhe në kohë.
  • Të ofrojë mbështetjen e nevojshme për eprorët për rekoncilimin e parave.
  • Të kryejë punë të tjera të dhëna nga Menaxheri i Departamentit.

Kualifikimet

  • Të ketë përfunduar të paktën Shkollën e Mesme
  • Përvojë pune në Bankë si Arkëtar/Cashier.
  • Të jetë praktik dhe i kujdesshëm në punë në lidhje me paratë. Në gjëndje të punojë jashtë orarit për nevoja pune.
  • Të jetë i besueshëm dhe i shpejtë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
Kandidatet e interesuar te dergojne CV ne adresen [email protected] deri me 21.06.2024 duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.bkt.com.al


Banka Kombetare Tregtare BKT

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonomisë shqiptare duke mbështetur në mënyrë aktive rritjen ekonomike me anë të kreditimit për investimet në bizneset private, projektet publike dhe atyre individuale, si edhe është taksapaguesi më i madh në këtë vend duke marrë në konsideratë vlerën totale përgjatë 4 viteve të fundit. BKT u shërben klientëve të saj përmes një rrjeti 94 degësh, nga të cilat 67 janë të vendosura në Shqipëri dhe 27 në Kosovë. duke e bërë BKT-në bankën më të madhe shqiptare në rajon.

MISIONI
Misioni i BKT-së është t’u sigurojë njerëzve qetësi, lehtësi dhe mundësi në sektorin bankar.

VIZIONI
E dinë se çfarë kërkoni dhe bëjnë çmos që ju ta keni. Kjo thjesht e bën bankën e parë dhe më të mirën.


INFORMACIONE KONTAKTI