Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90901

Ekonomist/e

Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

113000 ALL

---

08-07-2024

17-06-2024

---


Përshkrimi

Kompania Ev Engineering e specializuar ne kryerjen e veprimatrive ne fushen e ndertimit, studimit, projektimit, supervizimit, kolaudimit, konsulences, mirembajtjes, sherbimeve, turizmit, prodhimit, import-eksport te materialeve elektrike, ne kuader te zgjerimit te veprimtarise se saj kerkon te punesoje nje Ekonomist/e.


Detyrat

 • Regjistrim i faturave të shitjeve dhe blerjeve për shpenzimet dhe të ardhurat
 • Regjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve
 • Rakordim me inxhinierët e objekteve për situacionet e objekteve të shoqerisë
 • Ndjek ecurinë e pagesave të klientëve në bazë të kontratave
 • Kontroll i detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara
 • Regjistrim i faturave të shitjeve dhe blerjeve për shpenzimet dhe të ardhurat
 • Regjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me levizjet e materialeve - Rakordim me inxhinierët e objekteve për situacionet e objekteve të shoqerisë
 • Ndjek ecurinë e pagesave të klientëve në bazë të kontratave - Kontroll i detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara
 • Ndjekja e detyrimeve të furnitorëve / nënkontraktorëve
 • Përgatitja e raporteve financiare në mënyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare
 • Regjistrimi i veprimeve të magazinës, rakordim në lidhje me lëvizjet e materialeve
 • Rakordon inventarin fizik të magazinës me inventarin kontabël dhe bën regjistrimet përkatëse
 • Kontroll i detajuar i shpenzimeve & të ardhurave mujore të realizuara
 • Përgatitja e raporteve financiare në menyrë periodike mujore, gjashtëmujore dhe 1 vjecare
 • Të mbikqyrë dhe të mbajë nën kontroll tërësinë e sistemit financiar/kontabël të magazinës
 • Të mbajë raportet me klient-furnitor për ceshtjet financiare
 • Të rakordojë procesin e punës me eprorët dhe koleget e tjera të Departamentit të Financës
 • Te realizoje kontratat e punes me punojesit dhe furnitor-klient 
 • Të realizojë detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar fakultetin Ekonomik: Dega Financë, Administrim Biznesi;
 • Te ketë eksperiencë pune si financiere minimalisht 6 vjet (preferohet firmë ndërtimi);
 • Të njohë shumë mirë programin Bilanc ose ekuivalent, & Paketën office;
 • Saktësi dhe produktivitet, aftësi për të përmbushur afatet;
 • Të bashkëpunojë me stafin e departamentit për të gjitha detyrat; - Te jetë i/e etik-e në marrëdhenie me koleget.
 • Te njohe shume mire gjuhen angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-ne ne adresen e e-mailit: [email protected]

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EV Engineering

EV Engineering