Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90691

Punetor Fabrike / Operator Makinerie Durres

Durres, Shqipëri 28-06-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Punëtor Fabrike

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

28-06-2024

---

---


Përshkrimi

ANMETAL Shpk, kompani lider ne Shqiperi dhe Ballkan ne fushen e sigurise rrugore me nje eksperience prej me shume se 20 viteve ne tregun e metaleve.

Kompania shpall vend vakant pune: PUNETOR FABRIKE / OPERATOR MAKINERIE


Detyrat

 • Te zbatoje punen e ngarkuar nga punedhenesi, pas trajnimit te kryer;
 • Te kryeje normen ditore te punes sipas trajnimit dhe standartit te kerkuar;
 • Te jene korrekt ne orarin e percaktuar nga kompania;
 • Etik ne komunikim me koleget dhe eproret;
 • Te mbaje paster ambientin e punes dhe te organizoje prodhimin e kryer pa penguar ecurine e prodhimit.

Kualifikimet

 • Eksperienca perben avantazh por NUK eshte kusht i domosdoshem.
 • Puna konsiston ne trajnimin per te operuar makineri te ndrryshme (pozicion i caktuar nga eprori), ku ka nevoje reparti mekanik i prodhimit, per te prodhuar elementet perberes te sistemeve te barrierave te sigurise rrugore, si trnaxha, pjega, punsonatrice.
 • Makinerite jan te lehta per tu tranjuar dhe operuar.

Shënime


 • Paga NETO: Me marreveshje;
 • Sigurimet e paguara;
 • Transporti i mbuluar ose paguar nga kompania.

Orari i punes: e hene - e premte 07.30 - 16.00

                       e shtune 07.30 - 14.00

Punesimi: I menjehershem.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel: 0694095894


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ANMETAL

ANMETAL


INFORMACIONE KONTAKTI