Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90652

Teknik/Teknolog Ushqimor

Tirane, Shqipëri 23-07-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Kimist

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

23-07-2024

---

---


Përshkrimi

Brandi La Perla kerkon te punesoje: Teknik/Teknolog Ushqimor


Detyrat

 • Përgjegjës për zbatimin e planit të prodhimit.
 • Menaxhon procesin e porosisë së lëndëve të para.
 • Zbaton dhe kontrollon procedurat e produktivitetit në procesin e prodhimit, duke përfshirë raporte dhe informacione të sakta për të marrë vendime strategjike në kompani.
 • Përgjegjës për vendosjen dhe kontrollin e standarteve të cilësisë së produkteve.
 • Përgjegjës për linjën e prodhimit në të gjitha hapat për të siguruar cilësinë e produkteve dhe zbatimin rigoroz të recepturave dhe standarteve të cilësisë dhe sigurisë.

Kualifikimet

 • Raportim ditor, javor dhe mujor për departamentin e prodhimit.
 • Diplomë universitare në "Kimi Ushqimore/Pergjithshme apo "“Teknologji ushqimore”.
 • Preferohet te kete eksperience pune ne fushen e bulmetit
 • I aftë të drejtoj njerëzit në varësi.
 • Njohës i mirë i legjislacionit shqiptar për sigurinë ushqimore në prodhim.
 • Të jetë njohës i mirë i programeve bazë të paketës Office.
 • Të karakterizohet nga integriteti dhe korrektësia në punë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit:  [email protected]

Per me shume informacion mund te telefononi: 0692083612

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
La Perla

Kompanite tona e shtrojne aktivitetin e tyre ne fushen e prodhimit dhe tregtise te mallrave ushqimore. Jemi te perkushtuar pas cilesise, tradites, dhe ciklit te mbyllur te prodhimit.

Gamat e produkteve “La Perla” njihen prej kohesh ne tregun Shqiptar si nje nder liderat kyresor ne tregun e Orizit, Bulmetit, dhe produkteve te ndryshme ushqimore.