Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90595

Inxhinier Ndertimi ne Zbatim

Tirane, Shqipëri 26-06-2024 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

26-06-2024

---

---


Përshkrimi

Inxhinier Ndertimi në Zbatimi


Detyrat

  • Planifikon, organizon dhe zbaton fazat e punimeve ne kantierin e ndertimit ne perputhje me projektin, kushtet teknike te zbatimit, specifikimeve teknike duke respektuar afatet kohore brenda buxhetit te projekt-preventivave;
  • Mbikeqyr dhe mban evidenca per te gjitha matjet qe kryhen per volumet dhe proces verbalet perkatese.
  • Analizon risqet kryesore ne realizimin e projekteve.

Kualifikimet

  • Eksperienca mbi 3 vite ne zbatim
  • Te kete Aftesi te mira ne organizimin e punes
  • Te pergatise situacionet mujore ,raporte periodike ne lidhje me ecurine e punes
  • Te pergatise dosjen teknike ,zberthimin e librezese te masave , pergatitjen e shkresave teknike etj

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV-te e tyre ne adresen; [email protected]

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kiku Group Real Estate

Kiku Group Real Estate