Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90263

Teknolog

Tirane, Shqipëri 26-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Kimik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

26-06-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania ALDKRIS-DERBY e vendosur në pjesën kryesore të zonës së Re Industriale të Tiranës me një hapësirë të madhe teritoriale dhe me impiante prodhuese e ndihmëse të instaluara krejtësisht sipas rekomandimeve më moderne të kohës, së bashku me rrjetin inxhinierik të prodhimit të lëndëve të para dhe atyre ndihmëse, përfaqëson portretin më kuptimplotë të investimeve të mëdha serioze në Shqipëri dhe më gjerë.

Shoqeria u themelua në shtator të vitit 2004 si një fabrikë e re për industrinë ushqimore "Për prodhimin e lëngjeve freskuese".
Linja e prodhimit të pijeve freskuese të emërtuara "Cola-Cola Shqipëtare", "Pit Bull" dhe "Viva DERBY" zbaton një teknologji superiore e cila përfshin aplikimin e proceseve teknologjike e inxhinierike, terësisht të kompjuterizuar dhe automatikisht të komanduara nga vendi dhe distanca.
Makineritë e reja janë lëvruar nga kompania italiane "SIMONAZZI" srl. Paketimi në përmasa dhe formate standarte sipas EU, administrohet dhe shpërndahet në treg nëpermjet një rrjeti të fuqishëm logjistik të mbështetur fuqishëm nga një infrastrukturë të përshtatur.


Detyrat

  • Te ndjek gjithe procesin teknologjik te prodhimit te lengjeve te frutave dhe pijeve me gaz.
  • Përgjegjës për kryerjen e të gjitha detyrave të caktuara nga eprorët.

Kualifikimet

  • Diplomë Universitare në Kimi industrial apo Kimi ushqimore.
  • Eksperiencë pune në pozicione te ngjashme ne prodhim (e preferueshme mbi 2);
  • Të njoh shume mire legjislacionin shqiptar per sigurine ushqimore ne prodhim;
  • Te kete realizuar trajnime ne fushen perkatese;
  • Të karakterizohet nga integriteti dhe korrektësia në punë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet;

  • Paga shume e kenaqeshme.

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, KM 7, Albania Tiranë 1016
Cel: +355 69 205 2912


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.derby.al


KORAL FRUIT shpk

Kompania Koral Fruit -DERBY PLUS e vendosur në pjesën kryesore të zonës së Re Industriale të Tiranës me një hapësirë të madhe teritoriale dhe me impiante prodhuese krejtësisht sipas rekomandimeve më moderne të kohës, përfaqëson modelin me serioz të investimeve të mëdha në Shqipëri dhe më gjerë. Shoqeria u themelua në shtator të vitit 2004 si një fabrikë e re për industrinë ushqimore “Për prodhimin e lëngjeve freskuese”. Linja e prodhimit të pijeve te gazuara dhe lengjeve te frutave, zbaton një teknologji te sofistikuar e cila përfshin aplikimin e proceseve teknologjike, terësisht të kompjuterizuar dhe automatikisht të komanduara. Makineritë e reja janë te markes italiane “SIMONAZZI” srl dhe “SIDEL” Paketimi në përmasa dhe formate standarte sipas EU, administrohet dhe shpërndahet në treg nëpermjet një rrjeti të logjistik të mbështetur fuqishëm nga një infrastructure moderne.


INFORMACIONE KONTAKTI