Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90191

Asistente Zyre/Noteriale Durres

Durres, Shqipëri 17-06-2024 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Zyre

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

Asistente Zyre/Noteriale 


Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Mirepret klientet dhe menaxhon telefonatat dhe llojet e tjera te komunikimit, sms, email, etj.;
 • Menaxhon Regjistrin e Protokollit, agenden e takimeve, puneve ne proces, e detyrat ne menyre kronologjike ;
 • Përgatitja e draft akteve noteriale e veprimeve noteriale dhe regjistrimi i tyre ne regjistrat noteriale brenda afateve ligjore.
 • Sistemimi, skanimi, ruajtja dhe arkivimi i dokumentave bazuar ne udhezimet e qarte ligjore;
 • Perditesimi i publikimeve zyrtare per urdhra, udhezime, Vkm, e legjislacioni qe ka lidhje me noterine;
 • Çdo aktivitet që ka lidhje me mbarëvajtjen e punëve rutinë të zyrës.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:

 • Të ketë mbaruar studimet e larta në shkencat juridike, sociale, komunikimi, gjuhesore;
 • Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze dhe italiane  ;
 • Të njohë shumë mirë sistemet dhe paketat informatike në përdorimin e tyre profesional;
 • Të ketë aftësi komunikuese dhe organizative;
 • Të jetë e përpiktë dhe korrekte, sjellje e paraqitje etike;
 • Te besueshem e diskrete, ruan konfidencialitetin e cdo dokumenti te arkivuar apo cfaredo mjeti  komunikimi qe merr dijeni ne pune;
 • Avantazh përbëjnë eksperiencat në pozicione të njëjta ose të ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarat mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit; [email protected]

Ose mund te kontaktojne ne numrin e tel; 0693754430


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Noteri Perati

Noteri Perati