Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90172

Koordinator Turni

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Koordinator Shërbimesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

Qëllimi i këtij roli është që të trajnojë dhe të mbikëqyr individët ne zonën e prodhimit për të siguruar mbarëvajtjen e operacioneve dhe zgjidhjen e problemeve që mund të krijohen.


Detyrat

 • Organizon dhe monitoron workflow ne departamenitn e prodhimit sipas planit dhe procedurave të krijuara.
 • Siguron që zona e prodhimit të jetë e pastër dhe e sigurtë për të gjithe punonjësit.
 • Inventarizimi I lëndëve të para që planifikohen për prodhim ashtu si dhe produktin përfundimtar.
 • Postimi I konsumeve të harxhuara për cdo urdhë Prodhimi të perfunduar.
 • Siguron që cdo urdhër Prodhimi të ketë mbaruar sipas planifikimit të caktuar.
 • Zbatimi I planit të prodhimit në terren dhe ndarja e punonjësve sipas linjave.
 • Monitoron funksionimin e makinerive dhe problematikat ditore të plotësuara nga punonjësit duke I analizuar ato.
 • Asiston në inventarizimini fizik periodikisht në prodhim i cili caktohet nga Menaxheri i Prodhimit.

Kualifikimet

 • Te zoteroje Diplome Universitare, perparesi kane te diplomuarit ne nje nga deget e Fakultetit Ekonomik, ose kimi ushqimore.
 • Te kete njohuri shume te mira te programeve te paketes Microsoft Office (Word, Exel etc) si dhe te njohe Navision (perben avantazh).
 • Te kete aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi pune.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në ne adresen e email [email protected] ,ose kontaktoni ne numrin 068 804 3685.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kraco.al


KRACO

Çdo ditë universi i produkteve të kompanisë KRACO ofron 250.000 konsumime. KRACO është kompani prodhuese, lider në Shqipëri në prodhimin e përgatitjeve për pije të ngrohta, përgatitjeve për pije të ftohta si edhe përgatitjeve për ëmbëlsira. Kompania KRACO filloi aktivitetin në vitin 1997 si një nga kompanitë e para në industrinë e prodhimit të produketeve ushqimore.


INFORMACIONE KONTAKTI