Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 202 35 31
 • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-11-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Senior Marketing Specialist, për klientin e saj, një ndër kompanitë më të mëdha industriale në botë.

Detyrat

 • Bashkëpunon me manaxherin e produkteve dhe zbaton strategjitë e miratuara të marketingut me qëllim rritjen e vizibilitetit të markës dhe shitjeve; 
 • Përshtat dhe menaxhon fushatat e marketingut;
 • Komunikon dhe mirëmban marrëdhëniet me palët e treta;
 • Propozon dhe organizon, panaire, evente promocionale etj;
 • Mirëmban dhe përditëson faqet online si: Web, Facebook, Instagram me produktet dhe eventet e kompanisë;
 • Siguron që të gjitha produktet e importuara dhe produkti lokal të kenë materialet e duhura të marketingut për qëllime shitjeje;
 • Monitoron dhe ekzekuton brandimin e pikave të shitjes sipas strategjive të brandit dhe kompanisë;
 • Kryen kërkime tregu, analizon cmimet e konkurencës dhe mban të informuar menaxherin e produkteve dhe strukturën e shitjeve për ndryshimet në treg;
 • Kryen analiza të përgjitshme të shitjeve dhe analiza shitjesh me bazë produktesh;
 • Asiston drejtuesin e departamentit për hedhjen e cmimeve të produkteve në sistem;
 • Suporton në detyra administrative sipas nevojave të punës.

Kualifikimet

Diplomë Universitare në Marketing/Administrim Biznesi apo profile të ngjashme;

Eksperiencë në pozicione të ngjashme jo më pak se 3 vjet (e preferueshme në industri të ngjashme ose në kompani të mëdha në retail, distribucion etj);

 • Të ketë njohuri dhe aftësi shumë të mira në Marketing, analizë produkti;
 • Të ketë experiencë në digital marketing;
 • Të zotërojë shumë mirë gjuhën Angleze dhe MS Office, (vecanërisht Excel);
 • Person me qasje positive dhe etikë të lartë profesionale.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Për  të  aplikuar  për  këtë  mundësi  punësimi,  ju  lutemi  dërgoni  CV-në  tuaj  duke specifikuar pozicionin për të cilin aplikoni.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".