Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ISDC

I.S.D.C – “International Service & Development Corporation” është një kompani me eksperince shumë vjecare ne Europe e cila vepron në fushën e ndërtimit.

Objekti i kompanise eshte te huajzoje ose te mbledhe para nepermjet kredive afatgjata apo afatshkurtra, obligacioneve, te shese, te hipotekoje, te jap me koncension, menaxhoje, ndertoje, zhvilloje etj.

Dëshira e kompaisë për tu shtrirë akoma dhe më tej bëri që...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Re. Rruga e Durresit, ish Uzina Tirana.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355696029920
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-11-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ISDC me dege ne Shqiperi kerkon te punesoje Asistente Administrative!

Detyrat

- Koordinimi midis Administratorit / CEO dhe departamenteve te tjera të kompanisë.
- Ndjekja e të gjitha detyrave operacionale të menaxhimit të përditshëm të kompanisë.
- Ruajtja dhe arkivimi i dokumentacionit lundrues brenda dhe jashtë kompanisë.
- Përgatitja dhe administrimi i regjistrave të ndryshëm.
- Mbajta e dokumentacioneve që i ngarkohen ti ruajtur apo për ti dërguar.
- Ndjekja e kontratave me partnerët dhe organizatat: kombëtare dhe ndërkombëtare.

Kualifikimet

- Minimumi 3 vjet përvojë në pozicion të ngjashem.
- Diplomë të shkollës së lartë.
- Njohuri të mira të gjuhës angleze me shkrim dhe në të folur.
- Njohuri të mira të programeve kompjuterike: MS Word, Excel, Internet, E - mail, etj.
- Aftesi shumë të mira komunikimi dhe bashkëpunimi.
- Aftësi për të punuar në grup.
- Përkushtim, këmbëngulje, ambicie, korrektësia, dëshira për të investuar në trajnimin profesional.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Të interesuarit të dergojnë CV bashkangjitur me foto:   

Suksese!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".