Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Smart Processes shpk

Smart Processes is a software development company. For over 10 years we’ve been bringing custom and platform-based solutions to large and midsized companies in Education, Health Care, Banking, Finance, Auditing and other industries. We have also a long experience with Government Institutions (local and central) focusing on offering Public Services, Social Services, Budget Transparency Monitoring, etc. Smart Processes is an ex...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-11-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Smart Processes shpk ,eshte nje kompani qe merret me konsulence menaxheriale.

Ajo prej disa vitesh eshte perfshire ne shume projekte ne pushtetin vendor duke ofruar ekspertize mbi monitorimin e performances se tyre dhe asisitence ne realizimin dhe pergatitjen e buxhetit.

Kompania po kërkon të zgjerojë strukturën e saj, në pozicionin: Specialist Buxheti

Detyrat

  • Kryen procesin e programimit buxhetor vjetor dhe afatmesëm në pushtetin vendor (mbi financimin,planifikimin ,hartimin,monitorimin dhe realizimin e buxhetit për arritjen e objektivave dhe rezultateve të kërkuara nga njësite organizative nëpërmjet përdorimit efiçent dhe efikas të burimeve financiare ).
  • Njeh procesin e pergatitjes se PBA-ve ne pushtetin vendor, mbi Programet Buxhetore,mbi zbatimin e buxhetit për çdo kategori, program, strukturë shpenzuese, burim financimi, fondi, niveli funksional, kategori shpenzimi, etj.
  • Ka njohuri në legjislacionin mbi Financat Publike, ne ndryshimet ne Legjislacionin përkatës për hartimin e projekt buxhetit afatmesëm dhe buxhetit vjetor.

Kualifikimet

1. Të jetë me arsim të lartë në ekonomi (profili administrim-biznes, financë, manaxhim);
3. Të ketë njohuri dhe eksperiencë pune si specialist i buxhetit apo planifikimit strategjik;
4. Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze;

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompaniaDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".