Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

Assist Sh.p.k

Chi sono

Quelli sono un provider di soluzioni di Digital CRM, che unisce la componente umana e digitale per guidare la trasformazione digitale del CRM nelle aziende. Offrono servizi end-to-end, combinando CRM e Marketing Automation, UX Research & Design, Soluzioni Digitali, Operations Multicanale e Intelligenza Artificiale. In Assist lavorano sull’intero processo di gestione della Customer Experience per trasformare og...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Ali Demi ( sesta fermata dal centro – linea Uzina Autotraktori)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-11-2019 edhe 12 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
04-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Assist Digital Tirana sucht CRM Quality Manager für unseren Traveling Operations CRM-Bereich

Über uns  Wir sind eine multinationale Gruppe, die in mehreren Ländern vertreten ist (Italien, Deutschland, Großbritannien, Kroatien, Albanien, Tunisien). Wir sind in den Bereichen digitale technologische Dienstleistungen und Kundenbetreuung tätig und auf die Entwicklung von Kontaktmanagementlösungen spezialisiert.

Detyrat

Stellenübersicht   Ihre Aufgabe besteht darin, die Leistung des Qualitätsmanagementsystems zu überwachen und zu beraten, Daten zu erstellen sowie über die Leistung zu berichten, welche nach festgelegten Standards gemessen wird.

Geschäftsbedingungen   Vollzeitvertrag

Offen für Reisen und Umzug

Das Gehalt entspricht der Erfahrung und dem Wissen, welches höher ist als der des Referenzmarktes

Hauptaufgaben

  • Trainingsumsetzung (neue Einträge, Refresh) und individuelles Coaching
  • Planung von Refresh-Aktivitäten, Tests, Produkt- / Servicetrainings
  • Teilnahme an Train the Trainer Trainingsaktivitäten
  • Produktion von qualitativen Bewertungsberichten zu festgelegten Terminen
  • Entwicklung von Aktionsplänen zur Lösung von Qualitäts- und Ausbildungslücken
  • Verwaltung, Aktualisierung und Pflege des Archivs von Schulungs- und Unterstützungsmaterialien
  • Analyse der bestehenden Verfahren, gegebenenfalls mit qualitativen Verbesserungen der operativen Prozesse
  • Überwachung und Überprüfung der Qualität der erbrachten Dienstleistung

Kualifikimet

Qualifikation und Fähigkeiten

  • Ausgezeichnete analytische und Problemlösungsfähigkeiten
  • Hervorragende Kommunikationsfähigkeiten
  • Ausgezeichnete Organisations- und Führungsfähigkeiten
  • Ausgezeichnete Deutschkenntnisse (in Wort und Schrift)
  • Ausgezeichnete Kenntnisse der englischen Sprache (in Wort und Schrift)
  • Nachweisbare Erfahrung in ähnlichen Positionen
  • Beherrschung des MS Office-Pakets (Wort, Excel)

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Wie Sie sich bewerben

Senden Sie uns Ihren Lebenslauf bis zum Oktober 2019 an folgende E-Mail-Adresse

Of gebruik de link hieronder: https://www.directch.com/RomaFrontEnd?id=a42a9f36-71e2-461f-bcfb-6991a36380b0&source=duapune.com

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".