Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542453185
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-11-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në inportimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. Sot jemi prezentë në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim tëstafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

Regjistrimi ditor i veprimeve financiare të kompanisë.

 • Lëshimi i faturave të shitjes sipas klientëve përkatës.
 • Rregjistrimi dhe mirëmbajtja e librave të blerjes dhe të shitjes së Kompanisë.
 • Mirëmbajtja e inventarit të mallrave dhe të aseteve të kompanisë.
 • Mirëmbajtja e veprimeve të arkës dhe të bankës në bazë ditore.
 • Monitorim/Kontroll i veprimeve të agjentëve (fatura shitje, arkëtime).
 • Pregatitja e raporteve financiare dhe raportimi tek eprorët përkatës.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e lartë për Ekonomi/Financë.
 • Te ketë aftësi shumë të mira organizative.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të paketës office, kryesisht Excel.
 • Komunikim i mirë, aftësi analitike, fleksibilitet, menaxhim i stresit, dëshira dhe ambicie për te përfunduar detyrat e dhëna nga eprorët.
 • Njohuri të mira në programin financiar Financa 5 dhe Excel.
 • Eksperiencë të mëparshme mbi 3 vite punë në departamentin e financës në kompani distribucioni/retail.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit.

A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".