Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Teoren Sh.p.k

Teoren shpk është konsoliduar si kompani në 5 janar 2005,sot është një ndër kompanitë më me reputacion në industrinë ku operon. Me mbi 160 punonjës, 6 Showroome të shtrira midis Tiranës dhe Durrsit, me një sipërfaqe totale prej 7.900 m2 , 46 marka ekskluzive dhe mbi 490.000 familje që na kanë besuar dhe besojnë në produktet dhe shërbimet tona. Distribucioni Teoren i dedikuar për B2B mbulon në shpërndarjen 100% të territorit shqipta...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Durres - Tirane, km 15 , Durres.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 (0) 57 25 06 06
  • Mobile: 00355 (0) 67 40 40 500
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-10-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-10-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teoren shpk eshte konsoliduar si kompani ne 5 janar 2005, e shtrire ne tregun shiqipetar dhe ate evropian, sot eshte nje nder kompanite me me reputacion ne industrine ku operon. Me mbi 160 punonjes, 6 Showroome me nje siperfaqe totale prej 7.900 m2 ,te shtrira ne Tirane dhe Durres, 46 marka ekskluzive, 1.600 rishites ne te gjithe Shqiperine dhe mbi 490.000 familje qe na kane besuar dhe besojne ne produktet dhe sherbimet tona.

Nese jeni energjike/e dhe te apasionuar pas te bukures dhe novacionit, te qenit pjese e Teoren eshte  vendi i duhur per ju.

Pozicioni: Menaxher Shitjesh ne Distribucion!

Vendodhja: Pika Qendrore e Teoren, ne Autostraden Durres-Tirane kilometri 15.
Qellimi i Pozicionit: Menaxheri e shitjeve do jete vazhdimisht ne levizje duke takuar kliente, duke i percuar risite e reja, duke i mbeshtetur klientet ne nevojat e tyre.

Detyrat

•Te krijoje marredhenie bashkepunimi me kliente te rinj, si dhe te mirmbaje klientet ekzistues.
•Te studioje tregun.
•Te hape kanale te reja bashkepunimi dhe te gjeje hapesira te mundshme ne kete sektor.
•Te ndertoje plane strategjike per arritjen e objektivave.
•Te komunikoje dhe sherbeje cdo  klienti sipas standarteve te orjetuara nga kompania.
•Te realizoje objektivin mujor individual te shitjeve duke arritur ne menyre te vazhdueshme objektivat ditore/ javore.
•Pergjegjesia per mirembajtjen, organizimin e produkteve ne sektorin e tij.
•Ndjekja dhe zbatimi i udhezimeve te shitjes ne sektorin e tij.
•Menaxhimi i ankesave dhe komenteve te klienteve sipas standarteve te kompanisë.
•Njohje dhe monitorim shume te mire te stokut te produkteve.
•Organizimi dhe propozimi i porosive te produkteve nen pergjegjesin e tij.
•Realizimi i inventareve per sektorin e tij dhe raportimi i rezultateve.

Kualifikimet

•Te kete aftesi lideri, te krijoje staf nen veresine e tij. 
•Te jete njohes i mire i gjuhes angleze, mundesisht dhe italiane.
•Eksperiencat: Pervoje pune ne shitje me shumice per te pakten 2vjet.
•Edukimi: Diplome e Shkolles se Mesme, (Diploma Universitare perben avantazh).
•I/e afte per te punuar ne grup dhe nen presion.
•Te pelqeje punen me maredhenie me klientin dhe te jete Energjik dhe Kreativ/e.

Kushtet e punes: Teoren Shpk ofron nje pakete benefitesh terheqese, duke perfshire nje page te drejte te bazuar ne merita dhe vleresimin e performances.
(Performance Indicator KPI). 
Per pozicion e M.Shitjeve ofrohen page konkuruese dhe bonuse atraktive per arritjen e objektivit mujor. Trajnime perjodike te certifikuara mbi shitjet, mardhenien me kientin dhe per produktet dhe marka specifike  brenda dhe jashte shqiperie.

Shënime


Menyra e aplikimit: Kandidatet mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail ne adresen  [email protected]

Afati i dorëzimit per Kandidatet: 31.10.2019

*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per “Mbrojtjen e te Dhenave Personale”.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".