Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Tirane, Rruga Medar Shtylla, afer shkolles Kristaq Rama

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355697011125


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Zyre kontabiliteti Mema ofron sherbime te konsulences financiare,konsulences fiskale ,per njohjen dhe zbatimin e legjislacionit fiskal,administrative, mbajtje kontabiliteti per te gjitha llojet e shoqerive dhe te personave fizik dhe sherbime t tjera konsulence te biznesit ne pergjithesi.

Shërbime auditimi financiar ,perfaqesim tatimor, konsulence financiare, bilance, listepagesash. Sherbime ndajpaleve te treta 


Punët aktive nga Zyre Kontabiliteti Mema

Financier/e Zyre Kontabiliteti Mema

Financier
Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 18 ditë