Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ZOIS Pro Cosmetic është një kompani me një eksperiencë disa vjeçare në fushën e Kozmetologjisë.

Ne jemi distributor zyrtar i brandeve të mirënjohura të kujdesit dhe stilimit të flokëve për femra dhe meshkuj: 

- Coiffance Professionel

- Brazilian Bond Build3r

- Leaf and Flower Hair

- Hairfax

- Chopperhead Originals