Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1994


INFORMACIONE KONTAKTI

SUPERSTRA KAVAJE-DURRES ,KAVAJE AUTOSTRADA TIRANE - DURRES KM 18

Tirane, Shqipëri

Tel: +355684082488

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

XHIHANI GROUP SHA


Produkte dhe Shërbime

SHITJE PJESE KEMBIMI PER MJETE TE RENDA,KAMIONE ESKAVATORE POMPA BETONI. RIPARIM I MJETEVE TE RENDA