Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

5000+

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1995


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tirane - Durres Km . 11, godine 3-kateshe nr 27

Tirane, Shqipëri

Tel: +35542247773

Mobile: +35542247773


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Wurth ALbania Sh.p.k. ështe pjesë e kompanisë ndërkombëtare Würth Group. 83.000 të punësuar në 84 shtete të botës, merret me shitje direkte të mbi 100.000 produkteve të ndryshme teknike në fushën e auto industrisë, në industrinë e metalit, drurit dhe ndërtimtarisë. Würth është prezent në Shqiperi nga viti 1995 ku iu shërben mbi 3500 klientëve. Ekipi i përbërë nga agjentët e shitjes në teren dhe bashkëpunëtorëve profesionional për mbështetje, iu ofron klientëve të vet shërbime superiore si dhe shumë artikuj të dobishëm dhe produkte inovative me top kualitet.