Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


INFORMACIONE KONTAKTI

Tirane, Shqipëri

Tel: +35502263873

Mobile: 0696098186


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Emri I Kompanisë:             Vas Tour Operatore 

Pranë shoqërisë sonë “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore” puna nënkupton të menduarit në mënyrë kreative dhe dhënie të zgjidhjeve novative për tregun si edhe problemet me te cilat ballafaqohet biznesi ynë.

Për ne, në mënyrë që të vazhdojmë të rritemi me të njejtin ritëm rritjeje që kemi aktualisht, është e nevojshme të kemi në ekipin tonë të punës profesionistë të talentuar dhe të motivuar në kompani me një dinamikë si e jona. Në kompaninë tonë, “Albtours ‘D’ Vas Tour Operator”, duke filluar që nga vitet e para të eksperiencës e gjatë gjithë karrierës suaj si një operator/e turistike, ju do të keni shumë mundësi të cilat do t’ju udhëheqin në një “udhëtim” i cili i tejkalon  kufinjtë gjeografikë.  Ndërkohë që ne  gjithnjë jemi në kërkim të profesionistëve të rinj dhe shumë të kualifikuar, gjithashtu prioriteti ynë mbetet mbështetja në zhvillimin dhe edukimin profesional të punonjësve  tanë aktualë. Nëse dëshironi të rriteni profesionalisht dhe të arrini plotësimin e objektivave tuaja personale dhe profesionale si edhe të zgjeroni aftësitë tuaja, atëherë dëshira juaj është e njëjtë me tonën tek  “Albtours ‘D’ Vas Tour Operatore”.


Punët aktive nga VAS TOUR OPERATOR