Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Mbikalimi Rinasit, Aut TR-DR, km8

Tirane, Shqipëri

Tel: 0692022277

Mobile: 0692022277


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Produkte promocinale. Import, perpunim dhe tregetim i artikujve promocionale.