Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr Kavajes, perballe Condor Center

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tirana Teknologji, sh.p.k.Aktiviteti: Shitje me shumice dhe pakice i materialeve per:Aspirim- Ventilim-Kontrolli i tymrave-Mrojtje nga zjarri-Filtrim Ajri-Lageshtim - Delageshtim ajri-Nrohje - Frohje ajri-Akustika e ajrit-Projektim-Supervizim

Punët aktive nga Tirana Teknologji

Inxhinier/e Tirana Teknologji

Inxhinier Mekanik
Tirane, Shqipëri 01-07-2024 edhe 11 ditë