Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada TR-Dr km, Qendra Henry, 300m nga QTU

Tirane, Shqipëri

Tel: +355672085888

Mobile: +355694040447


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania nisi rrugetimin e saj 28 vite me pare si tregtues i mobiljeve te importit e prodhimit vendas. Zanafilla e krijimit te brandit nisi me nje vizion te qarte , te permbush nevojat e shoqerise per permisimin e stilit te jetes.Nderthuja e cilesise me dizjanin e stilizimin  reflektohet me se miri ne produktet qe ofron. Suksesi ne rritje i Mobileri Tirana ka bere te mundur shtrirjen e saj jo vetem ne Shqiperi por edhe ne tregun nderkombetar. Tashme ajo vjen me nje koncept te ri si "Tirana Home Store"  duke ofruar nje game te pasur produktesh orientuar arredimit te brendshem, nen frymen kontemporane te stilit te jeteses.Diversiteti i koleksioneve konceptuar si integrime te lira mes formave teksturave dhe funksioneve mbartin nje ideologji mjaft te thjeshte, ajo e krijimit te nje hapesire ku cdokush gjen vetveten.