Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Timak shpk është një nga kompanitë më të mëdha në Shqipëri, e cila po prodhon dhe eksporton produkte Made in Albania. Timak shpk ofron mundësi për zhvillimin e të rinjve dhe përshtatjen e tyre në tregun e punës duke filluar bashkëpunimin me shkollat profesionale si dhe bashkëpunon me profesionistë të fushës duke krijuar mundësi për avancimin në karrierë. Timak shpk punon me projekte kombëtare dhe ndërkombëtare.


Fotografi


Video


Punët aktive nga TIMAK

Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë
Tirane, Shqipëri 22-07-2024 edhe 1 ditë