Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2011


INFORMACIONE KONTAKTI

Ish Kombinati Tekstil, Fabrika e Polisterolit.

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 68 606 7222

Mobile: +355684507944

Hotel Skampa, Kati 2 zyra e Rruga Ura Asfaltim Nr 2, Elbasan Albania

Elbasan, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Thermalite është pjesë e kompanisë Rruga Ura Asfaltim Nr 2 Sh.a dhe operon në tregun e materialeve termoizoluese (EPS; XPS, ETIKS, ETAG) për më shumë se 10 vjet në tregun Shqipëtar dhe atë nderkombëtar, në partneritet me kompani të Bashkimit Europian. Thermalite zotëron Standartin ISO 9001-2008 për menaxhimin e cilësisë si dhe ofron të gjithë gamën e produkteve dhe nën- produkteve termoizoluese që janë të çertifikuara sipas standarteve bashkohore Europiane, EN 13164. Duke investuar ne inovacion dhe kërkim, Thermalite zotëron linja prodhimi të një teknologjie të përparuar duke iu pershtatur të gjithë kushteve të Bashkimit Europian. Objektivi i Thermalite është të ofrojë zgjidhjet më të mira për izolim me standarte, materiale cilësore të testuara në laborator duke ju siguruar klienteve; cilësi, asistencë teknike dhe çmime konkurruese. Me teknikët e specializuar në fushën e ndërtimit, Thermalite siguron termoizolimin e të gjithë ndërtesës tuaj në kohë rekord, me standard të lartë dhe çmim konkurrues në treg.

Produkte dhe Shërbime

Polisterol i rende dhe i lehte, Termopllake, Upa, kendore, Rrjeta me fibra xhami, Forma, styrodekor, Dekore Polisteroli Fasade, Skultpura polisteroli, pikore, XPS, Fasada, Punime me Pantograf, Kolle, Bojra, Sisteme Grafiato etj.

Çertifikime

Te gjitha certifikimet

Punët aktive nga Thermalite