Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

ʀʀ.ᴍʏsʟʏᴍ sʜʏʀɪ ɪsʜ ʀɪᴏ ʙᴀʀ , ᴘᴇʀʙᴀʟʟ sᴏᴍᴇɢ

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: (+355) 67 400 0067


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tech Tronic Al

Faqja e internetit e Techtronic.al u fillua në vitin 2019. Kemi filluar me servisin e telefonave dhe me shitjen neper dyqane, por ambicia jonë dhe aftësitë tona shpejt na bëri të shikojmë për sfida të reja dhe tregje të reja. Fillimi i një dyqani fizik ne shkurtin e 2016 e me pas nje dyqan online ne 2019 për të na mundësuar që të zhvillojmë një prani të forte kombetare e ndërkombëtare.