Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1970


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Sami Frasheri, Pallati 11, Kati 1, Apt 3

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 69 877 6168


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

 Themeluar në vitin 1973, RE/MAX është shndërruar në rrjetin më të madh botëror të pasurive të paluajtshme të franshizave dhe zyrave të operimit, me më shumë se 100,000 bashkëpunëtorë shitjesh në 99 shtete. Sot është një nga brandet e pasurive të paluajtshme më të njohura në Europë dhe në mbarë botën.

Remax Home Group është një nga kompanitë lider në fushën e ndermjetesimit pasurive paluajtshme në Shqipëri, e cila dallohet për standardet e larta duke ofruar konsulence dhe siguri ne procesin e ndermjetesimit te pasurive paluajtshme, per te gjithe klientet e saj nder vite. Themeluar në vitin 2013,me zyra ne Bllok,Tirane, Remax ka ndihmuar dhe mbeshtetur shumë klient per te gjetur pronen e tyre ideale si dhe per te shitur/dhene me qera pronen e tyre ne kohen me te shpejte me cmimin me te mire ne treg.


Anëtar i

Remax Albania

Produkte dhe Shërbime

Konsulence Imobiliare per shitje, blerje, qiramarrje, qiradhenie