Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2017


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Realpas është një Agjensi Imobiliare e cila operon permes nje platformë elektronike dhe ofron, për të gjithë vizitorët e saj, një informacion gjithëpërfshirës, të përditësuar dhe të besueshëm mbi tregun e shitblerjeve të pasurive të paluajshtshme në Republikën e Shqipërisë. Kjo platformë elektronike interaktive, e themeluar në vitin 2017, është pronë e shoqërisë “TS Consulting” sh.p.k e cila ka për qëllim ofrimin e një sërë shërbimesh të cilat lidhen me :Konsulencën në fushën e investimeve në pasuri të paluajtshme,Konsulencën ligjore dhe financiare për të gjithë investitorët e huaj që dëshirojnë të kryejnë investime në vend ;Këshillimin dhe ndërmjetësimin hap pas hapi në cdo transaksion që ka për qëllim,shitjen, blerjen ,dhënien apo marrjen me qera të pasurive të paluajtshme, etj. Edhe pse i ri në treg, Realpas është themeluar nga profesionistë të suksesshëm me një experience shumëvjecare në fushën e konsulencës ligjore dhe atë të pasurive të paluajtshme, të cilët në cdo ditë të punës së tyre, janë të dedikuar maksimalisht për tjua bërë më të lehtë rrugën drejt blerjes apo shitjes së pasurisë tuaj të ëndrrave si dhe kryerjes së një investimi i cili do tju mundësojë fitime të konsiderueshme .Per me teper vizitoni www.realpas.al


Produkte dhe Shërbime

Konsulence Ligjore mbi investimet ne pasuri te paluajtshme , ndermjetesim te transaksioneve te pasurive te paluajtshme

Punët aktive nga REALPAS