Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Qendra Performance tashme prej 10 vitesh eshte nje nga dritaret kryesore te transmetimit te dijeve, zhvillimit artistik dhe social dhe edukimit te te rinjve ne qytetin e Tiranes permes ofertes se gjere te kurseve ne fusha te ndryshme te artit, dhe organizimit te eventeve te ndryshme artistike per te rinj ne dy pikat e saj prane Pazarit te Ri dhe Qendres Kristal.

Punët aktive nga Qendra Performance

Menaxher/e i Pergjithshem Qendra Performance

Tjeter
Tirane, Shqipëri 17-02-2023 edhe 13 ditë