Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2015
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Str. "Ibrahim Rugova", Sky Tower, 9/1 floor
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

  • Str. "Mujo Ulqinaku" no.5, ap.4, Qyteza Pejton, 10000
  • Prishtinë, Kosovë
  • Tel:
  • Mobile:

PricewaterhouseCoopers Audit shpk

Scan me
Tirane, Shqipëri Financa dhe Sigurimi www.pwc.com/al

Përshkrimi i kompanisë

PricewaterhouseCoopers has been created by the merger of two firms: Price Waterhouse and Coopers&Lybrand, each with historical roots going back some 150 years. In our days, PricewaterhouseCoopers is a powerful network of 195,000 people in 157 countries. PricewaterhouseCoopers Audit shpk is operating in Albania since 2005, and also in Kosovo since 2009. It offers Audit and Assurance services, Advisory and Tax and Legal services.

Produkte dhe Shërbime

Audit and Assurance, Advisory, Tax and Legal services