Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Premium Finance Invest sh.p.k (Nipti L61711009G) është një kompani e cila ka për qëllim, nxitjen e investimeve në fushën e turizmit, ndërtimeve civile dhe industriale.

Punët aktive nga Premium Finance Invest

Menaxhere Zyre Premium Finance Invest

Menaxhere Zyre
Tirane, Shqipëri 13-04-2023 edhe 12 ditë