Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat

Themeluar:

2019


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. Rezervat e Shtetit, Lunder 1, Z.K Nr.2529, Nr. Pas.590/1/4 Vol.6, Fq.106, Farke, Lundër

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355686082245


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Our Way Sells (OWS) është kompani këshillimi, trajnimi praktik dhe rekrutimi për funksionet e shitjes dhe menaxhimit. E themeluar nga anëtarë me përvojë te gjerë në shitje dhe menaxhim të lartë në Shqipëri, ajo synon të ndihmojë kompani të vogla dhe të mesme të strukturojnë, trajnojnë dhe përshkallzojnë më lehtë ekipet e shitjes. Për t'ju gjendur sa më afër klientëve të saj OWS ndihmon edhe me rekrutim profilesh të ndryshme si specialistë, agjentë dhe mënaxherësh të mesëm dhe drejtuesish të lartë. Fokusi ynë është këshillimi, trajnimi dhe rekrutimi për klientë në industri të ndryshme midis te tjerash banka, telekomunikacion, informatikë, distribucion, farmaceutikë, retail dhe ndërtim

OWS është gjithnjë e hapur të ndihmojë jo vetëm klientët e saj por edhe individ të ndryshëm që besojnë se profili i tyre mund të përshtatet më mirë në industritë e lartpërmendura dhe duan një konsultë me ne. Ju mirëpresim të na kontaktoni!


Produkte dhe Shërbime

Këshillim dhe trajnim mbi strukturimin, parashikimin, planifikimin e shitjeve. Rekrutim për nivel specialist, menaxheri të mesëm dhe të lartë në shitje dhe bord drejtues.

Punët aktive nga Our Way Sells

Tirane, Shqipëri 09-07-2024 edhe 25 ditë