Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tirane-Durres Km 0, prane spitalit Hygeia

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 68 80 80 600


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Mudo Concept, një destinacion i shkëlqyeshëm për stilin dhe dizanjin e brendshëm të shtëpisë në Tiranë. Me një pasion për mobiljet dhe një angazhim ndaj inovacionit, ne ofrojmë një gamë të gjerë të mobiljeve të larta cilësisë dhe produkteve të dekorimit të brendshëm.


Fotografi