Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • ND 126 H. 12 Njesia bashkiake Nr 7. kodi postar 1023 , 1023 Tiranë Tirana AL
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 069 20 32 674
  • Mobile: 069 405 9944

Muca sh.p.k (Melvinflex)

Scan me
Transport www.melvinflex.com

Përshkrimi i kompanisë

Shtrati është vendi ku të gjitha ditët nisin dhe përfundojnë. Orët e gjumit janë ato që bëjnë diferencën. Në këto orë varet humori, energjia dhe produktiviteti yt. Sepse një shtrat është më shumë se vendi ku ti fle. Është vendi ku qetësohesh pas një dite të gjatë. Është vendi ku rimbledh fuqitë për të nesërmen. Për më shumë lëvizje, më shumë aktivitet, më shumë jetë. Shprehja thotë se me një bark bosh nuk mund të filozofosh. Ne themi; me një gjumë të keq, nuk mund të funksionosh. Prandaj në Melvinflex punojmë fort për të t'i bërë këto orë sa më të vlefshme. Në vitin 1993 ishim të parët që sollëm cilësinë europiane në dhomat shqiptare të gjumit. Tashmë, pas 25 vitesh aktivitet, mund të themi se të njohim më mirë se kushdo. E dimë çfarë kërkon dhe jemi të gatshëm ta ofrojmë. Ne jemi një ekip largpamës e inovativ që mbi të gjitha, dashuron gjumin e mirë. Qëllimi ynë është të rikonceptojmë dhomën më të rëndësishme të shtëpisë tënde me stil dhe funksionalitet. Ne synojmë ta transformojmë dhomën e gjumit në një hapësirë ku të mund të shijosh çdo moment zgjuar dhe çdo sekondë kur fle. Melvinflex është kontrata jote afatgjatë me gjumin e mirë!

Produkte dhe Shërbime

Dysheke, Jasteke, Krevate, Divane

Punët aktive nga Muca sh.p.k (Melvinflex)

Shitese Showroomi Muca sh.p.k (Melvinflex)

Shites
Tirane, Shqipëri 07-10-2022 edhe 5 ditë