Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2004


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tiranë - Durrës, KM 7, Fabrika Derbit, 1016

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355 69 20 55103


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Koral Fruit -DERBY PLUS e vendosur në pjesën kryesore të zonës së Re Industriale të Tiranës me një hapësirë të madhe teritoriale dhe me impiante prodhuese krejtësisht sipas rekomandimeve më moderne të kohës, përfaqëson modelin me serioz të investimeve të mëdha në Shqipëri dhe më gjerë. Shoqeria u themelua në shtator të vitit 2004 si një fabrikë e re për industrinë ushqimore “Për prodhimin e lëngjeve freskuese”. Linja e prodhimit të pijeve te gazuara dhe lengjeve te frutave, zbaton një teknologji te sofistikuar e cila përfshin aplikimin e proceseve teknologjike, terësisht të kompjuterizuar dhe automatikisht të komanduara. Makineritë e reja janë te markes italiane “SIMONAZZI” srl dhe “SIDEL” Paketimi në përmasa dhe formate standarte sipas EU, administrohet dhe shpërndahet në treg nëpermjet një rrjeti të logjistik të mbështetur fuqishëm nga një infrastructure moderne.

Video


Punët aktive nga KORAL FRUIT shpk

Teknolog KORAL FRUIT shpk

Inxhinier Kimik
Tirane, Shqipëri 26-06-2024 edhe 1 ditë