Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kapsula është një kompani që ka shërbimin Farmaceutik, Klinikë dhe Distributor Zyrtar i disa brandeve të huaja. Është një koncept Innovator i bazuar ne kujdesin shëndetësor dhe ndjekjen sistematike të pacientit.

Kapsula për herë të parë ka inkorporuar konceptin e Klinikës Farmaceutike dhe Estetike në një trup të vetëm, duke bërë bashkë dy shërbime te rëndësishme të hallkës së sistemit shëndetësor.


Punët aktive nga Kapsula Farma

Financier/e Kapsula Farma

Financier
Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 2 ditë