Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. Abdyl Frasheri , ndertesa 8, shkalla A, ap.1, hyrja ngjitur me dyqanin LCWaikiki ( qe ndodhet perballe me librin universitar)

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 069 238 8902


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

HEKLA SH.P.K, Shoqeri qe zhvillon aktivitetin ne fushen e ndertimit qe nga viti 2002, punime dheu, sistemime, ndertime civile, ndertim rruge, veshje me asfalt beton te rrugeve, ndertim ujesjellesash, vepra kullimi, gazsjellesa, punime mbrojtjeje dhe sistemimi hidraulik, sillosa, kulla, kulla uji, rikonstruksion godinash civile e ekonomike, veshje fasadash etj

Punët aktive nga HEKLA SHPK