Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga “Dervish Hima” Pallati Ambasador 3, Kati 4, Ap 61, Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 683600725

Green Coast

Scan me
Ushqim dhe Mikpritje http://greencoast.al/al/

Përshkrimi i kompanisë

“Green Coast Resort” po ndërtohet në brigjet e detit Jon, në një nga plazhet më të bukur të rivierës Shqiptare, në zonën e Palasës. Si një nga resortet më të mira në rajon kombinon elegancën e arkitekturës me vlerat e paçmuara të natyrës, historisë dhe kulturës. Unik në llojin e tij në Shqipëri, resorti shtrihet në më shumë se 20 hektarë me një shumëllojshmëri vilash dhe apartamentesh, me një hotel në standart 5 yje, me struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, me shëtitoren buzë detit. “Green Coast Resort” nuk është vetëm destinacioni më i ri në Mesdhe por është një investim i sigurt me kthim të shpejtë nëpërmjet programit të qiradhenies. Risitë si: investimi në bashkëpronësi, shërbimi personalizuar “Butler”, janë vlera të shtuara të cilat përqasin turizmin Shqiptar me kërkesat e tregut Europian

Green Coast është një ndër kompanitë më të mëdha në fushën e turizmit në Shqipëri, pjesë e Balfin Group. Green Coast punëson profesionistë të fushave të ndryshme, të cilët kanë si parim profesionalizmin, përkushtimin dhe dëshirën për t'u përballur me çdo sfidë. Çdo punonjës përfaqëson kapitalin kryesor, për të cilin kompania investon në mënyrë të vazhdueshme me trajnime dhe promovime për të rritur zhvillimin professional dhe personal.

Video