Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Geris shpk eshte kompani e krijuar mbi parimet e perkushtimit e pasionit qe nga viti 1984. Ajo eshte sot  nje Kompani qe ushtron aktivitetin ne fushen e higjenes duke qene lider ne prodhimin e Letres ne vend dhe prodhuese e gjithe kategorive te letres. Gjithashtu Geris shpk eshte distributor zyrtar i disa prej markave te njohura te produkteve te konsumit ne vend.