Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1946


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. "Nikolla Zoraqi" Nd. 19, H1

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 4 236 3171

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Fufarma sh.a. është ndërmarja e parë farmaceutike në Shqipëri. Që nga viti 1946 ne përpiqemi me përkushtim për të plotësuar në kohë dhe cilësi nevojat e pacientëve dhe të institucioneve shëndetësore për barna dhe materiale mjekimi.

Produkte dhe Shërbime

Produkte farmaceutike dhe materiale mjekesore

Çertifikime

ISO
RINA
IQNet