Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2016


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Selite e Vjeter, Hyrja te kopshti botanik, Pallati Fleg, Kati 1, Nr. 1, 1001 Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Farmix shpk ofron:

  • Tregtim me shumice barnash.
  • Import eksport tregti shperndarje te produkteve mjekesore dhe paramjekesore si dhe te paisjeve mjekesore;