Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Themeluar:

2017


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

FarmaCity është parafarmacia e parë online në Shqipëri. Ne ofrojmë një numër gjithnjë në rritje produktesh para-farmaceutike që jan vetëm pak klikime larg nga shtëpia juaj. Rëndësi të veçantë zë për ne cilësia e produkteve që e ofrojmë por dhe e shërbimit, në afate kohore, komunikim dhe gatishmëri për çdo kërkesë të klientit.