Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tirane-Durres km 7

Tirane, Shqipëri

Tel: 0699181900

Mobile: 0699181900


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Enoalba eshte nje kompani prej 26 vitesh ne treg qe ofron pajisje, ambalazh dhe teknologjine per prodhimin e veres, vajit, distilateve, qumeshtit etj.