Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Tiranë, Vaqarr, Vaqarr, km.4, Godina polifunksionale, 1-kat

Tirane, Shqipëri

Tel: +355692527877

Mobile: +355692527877


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ELE-KONSTRAKT SHPK është një kompani e bazuar ne projektim-zbatim e projekteve duroalumini/konstruksionesh metalike. Kompania operon në tregun shqiptar që prej vitit 2012, e pajisur me makineri dhe ambiente bashkekohore te standartëve europiane. Kompania jonë ka operuar në tregun e huaj 18 vjet para se të vendosej në Tiranë.  ELE-KONSTRAKT shenon per nje ambient shoqeror/konkurues ku cdo person mund te ndihet i vleresuar dhe te mundet te zgjeroi aftesite e tij. Me disa nga projektet me te rendesishme te me se fundi ne tregun shqiptar ne kerkojme per inovim, sfide dhe sukses.


Produkte dhe Shërbime

Vetrata alumini termik. Fasada xhami. Fasada te ventiluara parapete xhami Konstruksione metalike Mobilje hotelerie