Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria “E.A.R. Consulting” Sh.p.k. kërkon të punësojë Agjent për Rekuperimin e  Detyrimeve Shoqëria ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2015 , me  objekt te veprimtarisë së saj , konsulencën dhe asisitimin në kryerjen e veprimeve të rekuperimit të detyrimeve, konsulencë financiare , konsulences ligjore pergatitjes së akteve , përfaqësim perpara institucioneve publike apo private ,si dhe menaxhimin e borxheve të këqija që mund të kenë individët apo subjektet tregtare te regjistruar sipas legjislacionit ne fuqi.