Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

12

Sektori:

Privat

Themeluar:

2009


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkëpunëtore dhe klientëve tanë me shërbime rekrutimi dhe gjetje profesionistësh të nivelit menaxherial në tregun shqiptar. Të gjitha pozicionet që publikohen nga kjo llogari janë për palë të treta për të cilët ne kryejmë tërësisht procesin e rekrutimit që nga identifikimi, filtrimi, intervistimi, testimi, referencat e deri në përfundim të proçesit. 


Anëtar i

The Network
Alma Career

Video


Punët aktive nga duapune.com

Punë nga shtëpia 23-07-2024 edhe 1 ditë
Punë nga shtëpia 23-07-2024 edhe 1 ditë
Punë nga shtëpia 23-07-2024 edhe 1 ditë
Punë nga shtëpia 25-07-2024 edhe 3 ditë
Punë nga shtëpia 29-07-2024 edhe 7 ditë

Shitese duapune.com

Shitës
Tirane, Shqipëri 29-07-2024 edhe 7 ditë
Tirane, Shqipëri 13-08-2024 edhe 22 ditë