Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria “DM Organik” sh.p.k me vendodhje në Kavaje, është krijuar në muajin

Dhjetor të vitit 2020 me aktivitet kryesor, si më poshtë vijon:

- Therje, përpunim dhe shitje shpendësh, me shumicë dhe pakicë;

- Import - eksportin e tyre;

- Mbarështim i shpendëve;

- Shoqëria mundet gjithashtu të kryejë edhe çdo aktivitet tjetër të nevojshëm apo të dobishëm, për arritjen e aktiviteteve të shoqërisë.

Shoqëria “DM Organik” Sh.p.k që me krijimin e saj e në vazhdim e ushtron aktivitetin e sipas kërkesave të tregut.