Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Delta Pharma është një konkurrent unik rajonal në Ballkanin e Jugut, që operon si një distributor rajonal dhe një organizatë e kontraktuar shitjesh që ofron një gamë të plotë të shërbimeve për prodhuesit. Me seli në Tiranë, ne mbulojmë Shqipërinë, Bosnjën, Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut. Popullsia kumulative e këtij grupi është mbi 10 milion njerëz, gjë që e bën atë tregun e 3-të më të madh në Evropën Qendrore Lindore, i dyti pas Polonisë dhe Rumanisë. Delta Pharma është kompania farmaceutike më inovative, e një teknologjie të lartë dhe e orientuar drejt klientit në këtë rajon, e përqendruar në shitjen e barnave inovative, xhenerike dhe biologjike, si dhe produkteve OTC, Shtojcave Ushqimore dhe Pajisjeve Mjekësore.


Punët aktive nga Delta Pharma