Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2009
Themeluar


ÇANAKU SHPK

Përshkrimi i kompanisë

ÇANAKU Materiale Ndërtimi operon në tregun Shqiptar që nga viti 2009 dhe mbulon një pjesë të konsiderueshme të shpërndarjes së materialeve të ndërtimit në Shqipëri. Gjithmonë është në bashkëpunim dhe partneritet me prodhuesit më cilësorë si në Shqipëri, ashtu edhe nga importi. Partnerët tanë kryesore janë KNAUF, WEBER SAINT GOBAIN, ISOVER SAINT GOBAIN, KNAUF INSULATION, FIBRAN, RENOVA PUTZ, FRAGMAT etj. Të orientuar gjithmonë te produktet e cilësisë më të lartë me çmime të arsyeshme, Çanaku synon gjithmonë në përmirësimin e mirëqënies dhe sigurisë së ndërtesave tuaja. Klientët tanë renditen nga tregtarët me shumicë, firmat e ndërtimit, dyqanet dhe shkojnë deri te përdoruesit final të këtyre produkteve. Ne kujdesemi që t'i përshtatemi çdo kërkese dhe nevoje nga çdo nivel i klientëve tanë besnikë.

Fotografi

Produkte dhe Shërbime

ÇANAKU SHPK Materiale Ndërtimi

Video

Punët aktive nga ÇANAKU SHPK

Magazinier ÇANAKU SHPK

Magazinier
Tirane, Shqipëri 06-08-2021 edhe 7 ditë