Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

6

Sektori:

Privat

Themeluar:

2018


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Dervish Hima, Pallati Ambasador 3, kati 21, Ap.Nr.163

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Balfin Real Estate & Hospitality është pjesë e BALFIN Group dhe mbulon shërbime shitje dhe marketing në fushën e real estate dhe shërbime akomoduese në industrinë e turizmit duke ofruar në treg një ekspertizë të nivelit të lartë.


Punët aktive nga BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Magazinier në Vlore BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Magazinier
Vlore, Shqipëri 01-06-2023 edhe 4 ditë

After Sales Specialist BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Tirane, Shqipëri 30-05-2023 edhe 2 ditë

Specialist Operacional i Marketingut BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Tjeter
Tirane, Shqipëri 30-05-2023 edhe 2 ditë

Supervizor/ e Finance BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Financier
Tirane, Shqipëri 10-06-2023 edhe 13 ditë

Menaxher Shitje në Vlorë BALFIN REAL ESTATE & HOSPITALITY

Menaxher Shitjesh
Vlore, Shqipëri 10-06-2023 edhe 13 ditë