Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2000


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. Themistokli Germenji, (prane RTSH), Hyrja 1, Kati 1

Tirane, Shqipëri

Tel: +35544500539

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ASG – AVIS Albania ka një eksperiencë 21 vjeçare në Shqipëri. Është një nga kompanitë e para të dhënies së makinave me qira në Shqipëri, si dhe një nga më të suksesshmet në këtë fushë. Pikat kryesore të saj janë të vendosura në qendër të qytetit të Tiranës, në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës, si dhe në Portin e Sarandës. Avis Albania posedon një gamë të gjerë makinash kompakte, ekonomike, standarde, premium dhe luksoze, hybrid dhe elektrike në flotën e saj, si dhe furgona, autobusë të prodhuar nga prodhuesit kryesorë në botë.


Produkte dhe Shërbime

- Makina me Qira - Leasing Operacional - Sherbime Logjistike si : Shërbimi “Pick Up” dhe “Drop off”, Sherbime taksi, Sherbime me shofer, Shofere ne dispozicion, Sherbime me autobus, Sherbime transporti te organizuara kombetare dhe nderkombetare.

Çertifikime

ISO 9001:2015

Punët aktive nga ASG sh.p.k

Shofer ASG sh.p.k

Shofer
Tirane, Shqipëri 16-07-2024 edhe 25 ditë